فراخوان به‌روزرسانی سیستم اتوماسیون تغذیه و سیستم اتوماسیون کنترل تردد

فراخوان به‌روزرسانی سیستم اتوماسیون تغذیه و سیستم اتوماسیون کنترل تردد

به کلیه مشتریان گرانقدر، دانشگاه‌ها، ارگان‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی
موضوع: فراخوان به‌روزرسانی نسخه نرم‌افزار سیستم اتوماسیون تغذیه و سیستم اتوماسیون کنترل تردد

با اهداء سلام و تحیات
احتراماً به استحضار می‌رساند شرکت فناوران ستاره جهان‌گستر ضمن احترام به جایگاه مشتری و بر اساس مسئولیت‌های اجتماعی خود به جهت همگام‌سازی کشور ارزشمندمان با رشد فنّاوری و البته به‌منظور ارائه خدمات و امکانات نوین به مشتریان خود، طی پروژه‌ای که از سال ۱۳۹۵ آغازشده است، اقدام به تغییرات زیرساختی در خصوص سیستم اتوماسیون تغذیه و اتوماسیون کنترل تردد نموده است، ازجمله استفاده از تکنولوژی‌های جدید که هم ازنظر مسائل امنیتی و فنی ضروری می‌باشد و در بعد کاربری نیز، امکانات نرم‌افزاری را توسعه و آسان‌تر ساخته است و سیستم جدید خود را در تعدادی از مراکز نصب و راه‌اندازی نماید که البته این اقدام مورد اقبال ایشان قرارگرفته است.
لذا بدین‌وسیله به اطلاع کلیه مشتریان گرانقدر می‌رساند، نسخه‌های قدیمی سیستم‌های فوق‌الذکر نهایتاً تا پایان اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸ و صرفاً و فقط در موارد خیلی ضروری توسعه خواهد یافت و من‌بعد نسخه جدید نرم‌افزار این شرکت تحت عنوان نرم‌افزار ستاره توسعه خواهد یافت.
حال خواهشمند است دستور هماهنگی لازم به جهت به‌روزرسانی نسخه‌ی نرم‌افزاری سیستم‌های فوق‌الذکر را مبذول فرمایید. بدیهی است مسئولیت عدم انجام این موضوع بر عهده مشتری می‌باشد. پیشاپیش از حسن توجه حضرت‌عالی کمال تشکر و قدردانی را دارد.

با احترام
محمدرضا خویی
مدیرعامل